Jan Dec 2020 Jan Feb
P O T C P S Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Latvijas Republikas Finanšu ministrija
Smilšu iela 1, Rīga
LV-1919, Latvija

Tel.: +371-67095405
Fakss: +371-67095503
E-pasts: pasts@fm.gov.lv
info@fm.gov.lv

Saziņai ar mājaslapas redaktoru: info@fm.gov.lv

Nodokļu administrēšanas un sabiedrības interešu politikas departamenta Nodokļu administrēšanas un starptautiskās administratīvās sadarbības politikas nodaļas vecākā eksperta amats (uz noteiktu laiku)

Derīgs līdz: 17.07.2019

Finanšu ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde finanšu nozarē. Ministrija veido valsts nodokļu politiku, izstrādā gadskārtējo valsts budžetu, vada Eiropas Savienības struktūrfondus, kā arī uzrauga valsts makroekonomisko attīstību

Mūsu vērtības ir atbildība, sadarbība, profesionalitāte un atbalsts

Ja esi enerģisks, un gatavs jauniem izaicinājumiem, kā arī vēlies sevi pilnveidot un izmantot savas zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanā, tad tieši Tu kā kolēģis esi nepieciešams Finanšu ministrijas komandai, kur šobrīd ir vakants:

Nodokļu administrēšanas un sabiedrības interešu politikas departamenta Nodokļu administrēšanas un starptautiskās administratīvās sadarbības politikas nodaļas vecākā eksperta amats (uz noteiktu laiku)

Nodokļu administrēšanas un sabiedrības interešu politikas departamenta Nodokļu administrēšanas un starptautiskās administratīvās sadarbības politikas nodaļa ir struktūrvienība, kas nodrošina nodokļu administrēšanas un starptautiskās administratīvas sadarbības politikas veidošanu un tās pārraudzību, valsts nodevu noteikšanas un administrēšanas politikas pamatprincipu izstrādāšanu un valsts nodevu sistēmas pārraudzību, interešu konflikta novēršanas valsts amatpersonu darbībā politikas jomā regulējuma valsts amatpersonu mantiskā stāvokļa deklarēšanai un valsts amatpersonu deklarāciju pārbaudes procesam noteikšanu.

Pievienojies mūsu kolektīvam un Tu iegūsi:

 • karjeru vadošajā valsts pārvaldes iestādē finanšu nozarē;
 • darbu pie viena no labākajiem un stabilākajiem darba devējiem Latvijā;
 • stabilu atalgojumu, mēnešalgu sākot no 1150 līdz 1430 EUR (atkarībā no Tavas kvalifikācijas kategorijas),
 • un galvenais - profesionālu, radošu un dinamisku kolēģu komandu.

Tev būs jāuzņemas, jābūt atbildīgam un:

 • jāpilnveido valsts nodokļu vispārējo administrēšanu regulējošie normatīvie akti atbilstoši Eiropas Savienības normatīvajos aktos un Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas standartos iekļautajām prasībām administratīvās sadarbības nodokļu jautājumos;
 • jāpārstāv Latvijas Republika Eiropas Savienības Padomes, Eiropas Komisijas, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas un citu starptautisko organizāciju darba grupās automātiskās informācijas apmaiņas jautājumos un citos jautājumos atbilstoši nodaļas kompetencei;
 • jāizvērtē citu tiešās un pastarpinātās valsts pārvaldes institūciju, nevalstisko organizāciju un fizisko un juridisko personu priekšlikumus nodokļu administrēšanas pilnveidošanai, kā arī jāsniedz atbildes uz to iesniegumiem par nodokļu piemērošanu.

Lai sekmīgi varētu uzsākt pildīt vakantā amata pienākumus, Tev jāatbilst šādām prasībām:

(atbilstoši amata aprakstā norādītajam)

           - augstākā akadēmiskā vai augstākā profesionālā izglītība ekonomikā, finansēs, vadības vai tiesību zinātnē;

-praktiskā un/vai teorētiskā darba pieredze nodokļu administrēšanas jomā un darba pieredze valsts pārvaldes institūcijās ilgāka par trīs gadiem;

-zināšanas nodokļu administrēšanas procesa un starptautiskās administratīvās sadarbības jautājumos;

-labas angļu valodas zināšanas, spēja tās pielietot normatīvo aktu izvērtēšanā un paust savu viedokli komunikācijā ar citu valstu pārstāvjiem gan mutiski, gan rakstiski;

-vēlama pieredze nodokļu administrēšanas procesa pilnveidošanas jautājumos, lai ierobežotu nodokļu krāpšanas, izvairīšanās no nodokļu nomaksas un nodokļu apiešanas iespējas;

-vēlama pieredze normatīvo aktu izstrādāšanā;

-spēja analizēt liela apjoma informāciju īsos termiņos paaugstināta stresa apstākļos.

              - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām 

Ja vēlies pieteikties konkursā, Tev līdz 2019.gada 17.jūlijam jānosūta Finanšu ministrijas Personālvadības departamentam Smilšu ielā 1, Rīgā, LV-1919 vai uz  e-pastu pasts@fm.gov.lv šādi dokumenti:

 • pieteikuma vēstule, kurā iekļauta informācija par darba pieredzi atbilstoši konkursa pretendentiem definētajām prasībām, kā arī tajā apliecinot atbilstību Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām,
 • Curriculum Vitae (CV),
 • augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopija,
 • dokumenta kopija par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā, ja izglītība iegūta ārzemēs,
 • citi pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, kas raksturo atbilstību amata konkursam izvirzītajām prasībām.

Amata apraksts

Personas datu apstrāde

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Personas datu pārzinis: Latvijas Republikas Finanšu ministrija, reģ.Nr. 90000014724, Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919, tālrunis: +371-67095405, e-pasts: pasts@fm.gov.lv.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi Finanšu ministrijā var iegūt Finanšu ministrijas tīmekļa vietnē.

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

MINISTRIJAS VADĪBA

KALENDĀRS

Jan Dec 2020 Jan Feb
P O T C P S Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Kamera

Finanšu ministrijā tiek veikta personas datu apstrāde atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Pirms personas datu iesniegšanas aicinām iepazīties ar to apstrādes kārtību. Finanšu ministrijas telpās var tikt veikta foto, video un audio fiksācija pasākumu un norišu publicitātes vajadzībām, lai nodrošinātu informācijas pieejamību sabiedrībai.

Skatīt vairāk

KONTAKTI

Tālrunis uzziņām: 67095405

Lietvedības tālrunis: 67095578

Fakss: 67095503

E-pasts: info@fm.gov.lv

Adrese: Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919, Latvija

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu tās lietošanas pieredzi un optimizētu darbību. Turpinot pārlūkprogrammas sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Lai saņemtu detalizētāku informāciju, aicinām apskatīt mūsu tīmekļa vietnes sīkdatņu politiku.
Piekrītu

Latvijas Republikas Finanšu Ministrija